- Beschrijving
-
Details
ROLLING STONES - BLUE & LONESOME
Blue And Lonesome is het nieuwe album van The Rolling Stones en tevens het eerste album van de legendarische rockband in meer dan tien jaar tijd.
Mick, Keith, Ron & Charlie zijn terug gegaan naar hun roots: het is een onvervalste bluesplaat geworden, een ware ode aan de artiesten die de band over de jaren beïnvloedden. Op het album staan dan ook songs van artiesten als Jimmy Reed, Willie Dixon, Eddie Taylor, Little Walter en Howlin’ Wolf. In hun beginjaren speelden de Stones songs van deze blueshelden.
Blue And Lonesome werd opgenomen over een periode van drie dagen in de Londense Grove Studios en de productie was in handen van Don Was en The Glimmer Twins, ook wel bekend als Mick Jagger en Keith Richards.
Het album is live opgenomen, zonder trucs als overdubs en dergelijke, precies zoals het een echte bluesplaat betaamt. Tijdens de opnames werden de vier heren bijgestaan door Darryl Jones (bas), Chuck Leavell (toetsen) en Matt Clifford (toetsen). Ook staan er twee gastmuzikanten op de hoes vermeld: Eric Clapton (die toevallig in de studio ernaast aan het werk was) en percussionist Jim Kelter. - Extra informatie
-
Extra informatie
Soort artikel BLUE & LONESOME Artikelnummer 04970340 Inhoudsopgave 01. Rolling Stones, The - Just Your Fool
02. Rolling Stones, The - Commit A Crime
03. Rolling Stones, The - Blue And Lonesome
04. Rolling Stones, The - All Of Your Love
05. Rolling Stones, The - I Gotta Go
06. Rolling Stones, The - Everybody Knows About My Good Thing
07. Rolling Stones, The - Ride 'em On Down
08. Rolling Stones, The - Hate To See You Go
09. Rolling Stones, The - Hoo Doo Blues
10. Rolling Stones, The - Little Rain
11. Rolling Stones, The - Just Like I Treat You
12. Rolling Stones, The - I Can't Quit You BabyDatum invoer 01/12/2016 Artikelgroep CD - Beoordelen
-